דלג לתוכן| שרת | שחקנים | קטגוריה | 24 ש׳ | זמינות | נראה | |
|---|
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
שרתים
חיפוש שרתים ומשאבים…
energy_lafuente_farm
נטען על ידי 577 שרתים עם 9,478 שחקנים
שרתים
577
50% עם שחקנים כעת
שחקנים
9,478
בשרתים האלה, כעת
ממוצע לשרת
33
על פני 291 שרתים מאוכלסים
הגדול ביותר
1,149
בעיקר ב־US
שרתים שמריצים אותו
הטופ 25 לפי שחקנים
| שרת | שחקנים |
|---|
| 1,178 / 2,048 |
| 642 / 1,000 |
| 353 / 2,048 |
| 324 / 777 |
| 300 / 1,500 |
| 280 / 700 |
| 270 / 400 |
| 253 / 270 |
| 238 / 700 |
| 234 / 235 |
| 226 / 450 |
| 200 / 700 |
| 182 / 2,048 |
| 175 / 225 |
| 155 / 900 |
| 155 / 2,048 |
| 130 / 230 |
| 120 / 450 |
| 120 / 235 |
LP | 115 / 200 |
| 108 / 2,048 |
| 108 / 200 |
| 104 / 300 |
| 89 / 100 |
| 83 / 128 |
energy_lafuente_farm — שימוש במשאב · serverloop
RO19
IT17
PR12קטגוריות
- Roleplay377
- Freeroam150
- Other36
- Racing8
- Survival3
- Drift2
- Cops & Robbers1